Image Image Image Image Image

DALOĞLU DUVAR KAĞIT

Duvar kağıdı uygulamalarımızda Daloğlu Duvar Kağıtlarını kullanmaktayız.

bayi-daloglu-logo

DALOĞLU DUVAR KAĞIT HAKKINDA

30 yılı aşkın süredir sizlere en kaliteliyi, moderni, güzeli, süratle ulaştırmayı ilke edinen DALOĞLU, bugün de bu bakış açısı ile Avrupa’dan, Amerika’dan ve Asya’dan en seçkin markalarla geniş ürün yelpazesini sizlere sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz uluslararası sağlık ve kalite standartlarındadır. İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi içermeden, standartlara uygun üretildiği için temiz, hijyeniktir ve anti alerjiktir.  Silinebilme özelliği, uygulama sonrasında tamir edilebilme, ses ve ısı izolasyonuna destek, çatlama ve deformasyona uzun süre dayanıklılık,  uygulama sırasında ve sonrasında koku yapmama avantajları ile ev, işyeri, otel, hastane, okul, toplu konut gibi tüm projeler için uygundur.

Ürünlerimiz güneşin soldurucu ışınlarından etkilenmeden uzun yıllar buyunca ilk günkü rengini, ışıltısını ve canlılığını korur.  Üstün bir leke koruma sistemine sahip ürünlerimiz, duvarlarda kirlenme, lekelenme ve solma gibi sorunlarla karşılaşılmasını önler. Çevreye duyarlı yöntemler ile üretildiği için ekolojiktir. Havadaki kiri, isi ve tozu çekmez. Hava geçirgenlik özelliğine sahip olduğundan, duvarların nefes almasını sağlar ve küflenmeyi önler.

DALOĞLU, birbirinden farklı binlerce desen, doku ve tasarım seçeneği ile işyerinize ve evinize zengin koleksiyonlar sunar…

Yemek odasından yatak odasına, mutfaktan banyoya ve çocuk odalarına kadar farklı stillere uygun tasarımları duvarlarınıza yansıtıyor…