Image Image Image Image Image

FAWORİ

Erdenis Yapı olarak Fawori Boya ürünlerinin satışını yapmaktayız.

 

bayi-faworilogo

FAWORİ HAKKINDA

Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Fawori markası adı altında 2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası Ceramix grubu ürünlerini, 2007’de ısı yalıtım grubu ürünlerini pazara sunarak ürün pörtföyünü genişletmiştir.

Yüksek performanslı ürünlerinin üretimini Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.’nin Gebze ve Kayseri tesislerinde gerçekleştiren Fawori, ülkemizdeki organizasyonunu 7 bölge müdürlüğü, 24 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmektedir.

Fawori, çok kısa bir sürede Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş marka arasına girme başarısı göstermiştir.

Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; farklı organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini “boyada ve yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat” sloganıyla sürdürmektedir.

Fawori’nin geniş ürün gamında; iç cephe ve dış cephe boyaları, macun ve astarları,sentetik boya ve astarları, selülozik esaslı ürünler, tutkal grubu ürünleri, fayans yapıştırıcı ve derz dolguları, su izolasyon ve Isı yalıtım ürünleri bulunmaktadır.

Fawori, gelecek dönemde teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerine fayda sağlayacak ürünler pazara sunmayı, yurt dışı pazarındaki büyümesini, yurt içindeki büyüme ile aynı ivme doğrultusunda artırmayı hedeflemektedir.