Image Image Image Image Image

HAKKIMIZDA

Erdenis Yapı olarak, alçıpan, duvar kağıdı, dekoratif duvar uygulamaları, asma tavan, bölme duvar, niş çalışmaları, iç ve dış cephe boya işleri, dış cephe yalıtım ve komple ev/işyeri tadilat işleri yanında elektrik tesisatından doğalagaz tesisatlarına çatıdan su işçilğine kadar tüm tadilat işlerini anahtar teslimi sunmaktayız. Evinizde veya işyerinizde komple bir tadilata girişeceğiniz zaman bir çok yerle çalışmak ve hepsini organize etmek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız faaliyet konuları komple dekorasyonu kapsadığından sizler için tadilat işlerinizde bir tek firmayı muhattap bulmak herzaman için en doğrusudur. İşi verip teslimini beklemek ve bu sürede içiniz rahat güvenebileceginiz insanların çalıştığını bilmekten güzel bir şey olamaz.

Tadilat konularında en uygun fiyat ve en güvenilir isim Erdenis Yapı’dır. Tek bir kalem işten komple dekorasyona kadar küçük büyük yüzlerce işyeri/dairede çalışma yaptık. Bu süreç içinde kazandığımız tecrübe ile şimdi sizlere de hizmet vermek arzusundayız. Asıl kalemlerimiz olan alçıpan, duvar kağıdı, dekoratif duvar uygulamaları, asma tavan, bölme duvar, niş çalışmaları, iç ve dış cephe boya işleri, dış cephe yalıtım işlerinin yanına su tesisatı elektrik tesisatı ve doğalgaz tesisatını gibi işleride üstlenip sizlere anahtar teslimi işler çıkarmaktayız.

Dekorasyon hizmetimiz de bulunduğundan dolayı intenetten beğeneceğiniz tüm iç tasarımları fikirleriniz doğrultusunda şekillendirip uygulayabiliyoruz. Konusunda yılların deneyimi olan ustalarımız ile zamanında, temiz ve memnun eden çalışmalara imza atıyoruz.

Anahtar teslim tadilat, iç mimarlık hizmetleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, izolasyon sistemleri, villa tadilatı, mobilya üretimleri, yıkım ve onarım işlerinizi Erdenis Yapı’nın uzman ellerine bırakabilir, garantili hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Erdenis Yapı’nın uzman ekibi mekanlarınızı güzelleştirmek için size yeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirmenize uygun çözümler de sunmaktadır. Mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetimizden de yararlanarak isterseniz tüm evinizi veya sadece banyonuzu ya da mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Erdenis Yapı çalışmalarını garantili olarak yapar, projeyi söz verdiği zamanda bitirir ve eksiksiz olarak size teslim eder. Siz de bu zorlu süreci tümüyle stressiz bir şekilde atlatmış olur ve mekanınızı keyifle kullanmaya başlarsınız.