Image Image Image Image Image

ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Bölme duvarlar,oluşturulan metal konstrüksiyon üzerine Flex,Yangına Dayanıklı, Suya Dayanıklı, Su ve Yangına Dayanıklı, Herkül, Herform Alçıpanların veya Fireboard’un vidalanması ile oluşur. Derz dolgu işlemleri ile eksiz ve pürüzsüz yüzeyler elde edilir. Knauf Bölme Duvarlar yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlayan mükemmel sistemlerdir. Montajı temiz ve kolaydır. Knauf Bölme Duvarlar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans vb. uygulamalar yapılabilmekte, elektrik, su, atık su vb. tesisatlar da kolayca gizlenebilmektedir.

Alçıpan Duvar Yaygın olarak tercih edilen sistemdir, ayrıca da en ekonomik sistemdir. Birçok büyük ve küçük ölçekli projelerde tercih edilmektedir. Özgün tasarımlara meydan vermesi, bina toplam yüküne minimum ağırlık aksetirmesi, yangın izolasyon değerlerini en üst noktaya çıkarma olanakları tanıması ve ses izolasyon değerlerini talep edilen değerlere taşıyabilmesi; alçıpan bölme duvar sistemlerini vazgeçilemez kılmaktadır.

BAZI UYGULAMA ÖRNEKLERİ

alcipan-bolme-duvar-1 alcipan-bolme-duvar-2 alcipan-bolme-duvar-3 alcipan-bolme-duvar-4 alcipan-bolme-duvar-5 alcipan-bolme-duvar-6 alcipan-bolme-duvar-7